Hakkımızda |

Ruya Mood

headset_mic  +90 212 646 80 30

hakkımızda

1996 Yılında tekstil ürünleri imalat va toptan satış yapmak amacı ile kurulan Firmamız tecrübesi ile tekstil sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır. değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini kuruyarak adapte olma başarısını gösteren firmamız bir çok konuda kendini yenilemiş ve standartını devamlı yükseltmiştir.

 

RuyaMood.son yıllarda büyük gelişme gösteren Bayan Pantolon pazarında derin tecrübesi ile pazarın trendini birleştirerek kendisine piyasa oyuncuları arasında üst noktaya taşımayı başarmıştır.

 

RuyaMood.üretim bandında özellikle dokuma ve örme guruplarına ait ürünler itina ile üretmekle beraber gününde teslimat konusunda bir hayli iddalıdır.Amacımız kaliteli üretim beraberinde en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memmuniyetine ulaşmatır.

 

RuyaMood. derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyerek daha da büyüyecektir.

Görüntüleme Sayısı : 5071


Fayda Bilişim® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.